Lisboa
Now 2°C
5PM 3°C
NEUVERITEĽNÉ:

Zahanbená žena vyšla z toalety o 390-tisíc € bohatšia!

Podobne ako to v súčasnosti robí mnoho ostatných ľudí aj Petra surfovala na toalete na svojom iPhone po webe, keď zrazu narazila na ponuku, ktorá ju zaujala.
Mulher embaraçada sai da casa de banho mais rica €3,3 milhões!
1
Zahanbená žena vyšla z toalety o 390-tisíc € bohatšia!

Webová stránka mobilného kasína rozdávala hráčom 100 zatočení zadarmo po zaplatení 20 € so šancou vyhrať jackpot vo výške 390-tisíc €, keď hráči použijú špeciálny odkaz (*uvedený na konci tohto článku). Čítajte ďalej a dozviete sa, čo sa stalo.

Petra, 28 rokov, z Nitry bola spolu s kamarátkami navštíviť svoju mamu. Keď odišli, mierne sa nudila, preto sa rozhodla surfovať po webe a pozrieť si svoj kanál na Facebooku.

"Je mierne trápne priznať to, no na toaletu si so sebou zvyčajne beriem mobil" uviedla Petra.

Ponuka, ktorú uvidela, bola zaujímavá a rozhodla sa ju vyskúšať. V priebehu niekoľkých sekúnd sa zaregistrovala v kasíne Golden Star a bola pripravená využiť svojich 100 voľných zatočení za 20 €. Začala hrať bez akýchkoľvek očakávaní, že by vyhrala obrovskú sumu: točiť tie valce v automate bola zábava, preto si to užívala. O krátku chvíľu neskôr však bola šokovaná, keď uvidela, že vyhrala jackpot, ktorý jej vyrazil dych: 390-tisíc.

“Vyrazilo mi to dych – tie čísla 390 332 €!!”, povedala Petra. “Môj ty bože! Za pár sekúnd, sa zo mňa stala milionárka a môj život sa navždy zmenil.”

Mulher embaraçada sai da casa de banho mais rica €3,3 milhões!
1
Zahanbená žena vyšla z toalety o 390-tisíc € bohatšia!

Potom, čo Petra dostala svoj šek s hotovostnou výhrou, plánuje využiť svoj sedemciferný zostatok na účte na kúpu nového SUV, absolvovanie päťhviezdičkovej dovolenky so svojimi dcérami, splatenie vlastných dlhov a dlhov svojej mami a pomoc charite! A hoci je jednou z najväčších výherkýň v rámci tejto akcie, Petra rozhodne nie je jediná, kto vyhral vďaka bezplatným zatočeniam v kasíne Golden Star. Odkedy táto propagačná akcia minulý mesiac začala, hraním tejto 100 % bezplatnej hry zarobilo už 1 238 hráčov. Zdá sa však, že táto akcia čoskoro skončí, pretože spoločnosť už vyplatila vo výhrach len za posledný mesiac vyše 10 000 000 €.

Reportérka Jana Laurinská tiež vyskúšala vyhrať jackpot, no nanešťastie si odniesla iba podstatne skromnejšiu sumu 485 € – „nanešťastie nie každý vyhrá toľko, čo Petra!”

Výhercovia progresívneho jackpotu v hre The Glum Life (2018-2019)

Dátum

Hra

Vyplatená suma

Platiteľ

Mar.2019

The Glum Life

€390 tis.

Irene

Feb.2019

The Glum Life

£340 tis.

Anónimo

Jan.2019

The Glum Life

$116 tis.

M.Goodwin

Dec.2018

The Glum Life

€79 tis.

D.P.

Nov.2018

The Glum Life

NZ$100 tis.

R.Pou

Okt.2018

The Glum Life

€169 tis.

Anonymous

Sep.2018

The Glum Life

£132 tis.

J.Heywood

Aug.2018

The Glum Life

CA$275 tis.

Mark

Júl.2018

The Glum Life

US$185 tis.

I.R.

Jún.2018

The Glum Life

€238 tis.

Jorge

Vzhľadom na všetku publicitu a nadšenie, ktoré tieto jackpoty obklopuje dosiahol jackpot The Glum Life až sumu 765-tisíc €! Takúto vysokú sumu dosahuje veľmi ojedinele, preto je veľmi pravdepodobné, že si ho niekto odnesie už naozaj čoskoro!

AKTUALIZÁCIA: Potom, čo sme zverejnili tento článok, nás kontaktovalo kasíno Golden Star a predĺžilo ponuku 100 voľných zatočení za 20 € na automat The Glum Life so šancou vyhrať jackpot vo výške 765-tisíc €.

Kliknite sem a získajte 100 voľných zatočení


KOMENTÁRE

17 komentárov

U mňa je situácia podobná. Šance sú v podstate 50 na 50, nie? Niekedy sa ti musí podať vyhrať.

Môj brať pracuje v oblasti online hazardu a Golden Star je známe tým, že má najštedrejšie výherné automaty na trhu. Ja som si svoje €€ strojnásobila hraním hier Mermaids Treasure, Sherwood Surprise a Crack the Safe

Som veľká online hráčka a hovorí sa, že Golden Star sa snaží stať sa najväčším online kasínom v Európe. Preto ponúkajú voľné zatočenia kade tade A ZÁROVEŇ majú jedny z najľahších hier. Aby hráči veľa vyhrávali a šírili to ďalej. Využite to, kým sa dá, ľudia!

Áno, počula som o nich. Sú spoľahliví a keď hráte automaty o menšie jackpoty, ľahko sa tam dá vyhrať. Pamätám si, že vďaka voľným zatočeniam, čo som dostala, som vyhrala okolo 200 €.

Vynikajúce... Som ten typ človeka, čo sa bude po výhre voziť po ulici na novom BMW 3 alebo tak. Skryte si dcéry, ľudia!

Majú 100 voľných príležitostí na výhru765,459.88